Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku

im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego

Get Adobe Flash player

„10 lat Polski w Unii Europejskiej, czyli co się zamieniło w mojej miejscowości od czasu akcesji”

Powiększ tekst

Szanowni Państwo
szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Białymstoku!

            Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 im. Gen. I. Prądzyńskiego w Białymstoku serdecznie zaprasza do wzięcia udziału przez Państwa uczniów w Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną lub film pt. „10 lat Polski w Unii Europejskiej, czyli co się zmieniło w mojej miejscowości od czasu akcesji”, organizowanym pod Patronatem Honorowym Wojewody Podlaskiego, Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty. Konkurs jest adresowany do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Białymstoku.

            Celem Konkursu jest promowanie edukacji europejskiej, ukazanie korzyści, jakie daje członkostwo Polski w Unii Europejskiej oraz rozbudzanie emocjonalnej więzi z regionem i poczucia tożsamości europejskiej. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

REGULAMIN KONKURSU 

 

Z wyrazami szacunku

Organizatorzy Konkursu

 

wojewoda podlaski  prezydent  kuratorium oswiaty  logo