Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku

im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego

Get Adobe Flash player

Szkolenie z systemów suchej zabudowy - Knauf

Powiększ tekst

W ramach projektu "Szkoła zawodowa szansą na dobry start i pewną przyszłość" współfinansowanego przez Miasto Białystok w dniu 7 marca 2014 r. odbyło się szkolenie z technologii systemów suchej zabudowy zorganizowane w warsztatach szkolnych ZSZ Nr 5 im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białymstoku. Dziewięciu zdolnych uczniów z naszej szkoły miało możliwość samodzielnego wykonania prac pod stałym instruktarzem Pana Jerzego Porzezińskiego z firmy Knauf. Profesjonalista nadzorował i kontrolował poprawność wykonanego zadania. Uczniowie przez cały czas mogli liczyć na pomoc w rozwiązywaniu bieżących trudności.

Firma Knauf to znany w Polsce i na świecie producent materiałów budowlanych, powstających głównie z gipsu. Systemy suchej zabudowy wnętrz na bazie płyty gipsowo-kartonowej, gipsowo-włóknowej, a także cementowej Aquapanel, tynki gipsowe, masy szpachlowe, wylewki i produkty chemii budowlanej pozwalają na wykończenie domu od piwnicy aż po dach.

Systemy Knauf są stale doskonalone. Firmowe laboratorium, opracowujące poszczególne rozwiązania techniczne, przywiązuje ogromną wagę do wysokiej jakości produktów. Nowe produkty i technologie spełniają wysokie wymagania techniczno - budowlane, w tym między innymi wymagania ochrony p.poż. oraz izolacji akustycznej.

Dziękujemy Panu Jerzemu Porzezińskiemu za przygotowanie praktycznej prezentacji technologii wykonania systemów suchej zabudowy prowadzonej na produktach firmy Knauf.

Wysoko cenimy współpracę z firmą Knauf i jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i wkład w kształcenie uczniów ZSZ nr 5 w Białymstoku.


Pomysł i koordynacja projektu: mgr inż. Aneta Pełszyńska
Realizacja: mgr inż. Aneta Pełszyńska, mgr inż. Andrzej Szupica