Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku

im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego

Get Adobe Flash player

Szkolenie CEDAT Sp. z o.o.

Powiększ tekst

W dniu 14.03.2014r. grupa uczniów z kl. II a m-z, III a trw i IV Tz-4 pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych p. Andrzeja Szupicy uczestniczyło w warsztatach praktycznych z zakresu maszynowego wykonywania gładzi.

Szkolenie to było prowadzone przez przedstawicieli kluczowego producenta chemii budowlanej w zakresie materiałów szpachlarskich, posadzkarskich oraz klejów do okładzin ceramicznych marki Cekol firmy CEDAT Sp. z o.o. - p. Rafała Zastawnego i Bronisława Kąkola.

Warsztaty te były kolejnym ze szkoleń zrealizowanych przez szkołę w ramach współfinansowanego w formie grantu przez Miasto Białystok projektu "Szkoła zawodowa szansą na dobry start i pewną przyszłość". Projekt ten został również objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku i Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Podczas szkolenia uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchiwali  informacji na temat  technologii produkcji najwyższej jakości gotowych zapraw chemii budowlanej oraz samodzielnie wykonywali prace wykończeniowe z wykorzystaniem nowoczesnych technik, sprzętu i materiałów budowlanych.

Szkoła wysoko ceniąc współpracę z kluczowymi przedsiębiorstwami z branży budowlanej, serdecznie dziękuje przedstawicielom firmy CEDAT Sp. z o.o. za okazane uczniom ZSZ Nr 5 w Białymstoku zaangażowanie i profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy technicznej.