Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku

im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego

Get Adobe Flash player

Koło Młodego Przedsiębiorcy 2013

Powiększ tekst

 


 

KMP w ZSZ Nr 5 działa od września 2013r. Jego zadaniem jest rozwijanie wśród uczniów postaw przedsiębiorczych oraz lepsze przygotowanie do wejścia na rynek pracy. W ramach zajęć pozalekcyjnych uczniowie przygotowują do konkursów z zakresu przedsiębiorczości. Brali już udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy" organizowanym przez PIP. W związku z tym konkursem odbyła się prelekcja przygotowana przez pracownika PIP, która przybliżyła zagadnienia związane z prawem pracy.

 

Uczniowie wzięli również udział w Konkursie Młodego Przedsiębiorcy. Dwie osoby zakwalifikowały się do następnego etapu. Zadaniem Koła jest również przygotowanie uczniów klasa trzecich ZSZ i czwartych technikum do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.