Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku

Get Adobe Flash player

IV Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego

Powiększ tekst

tenis

W dniu 02 marca 2017 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką pana Andrzeja Zięciaka wzięli udział w IV Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Dyrektora ZST.
Celem zawodów była popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży w ramach realizacji programu „Stop zwolnieniom z wychowania fizycznego” oraz „Zapobieganie nadwadze i otyłości”.
- Drozdowski Damian
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.
Tenis stołowy jest indywidualną rakietową grą dla każdego, w wieku od 5 do 100 lat. Jest znakomitym środkiem rozwoju psychofizycznego dla dziecka, młodzieńca, osoby dorosłej i w podeszłym wieku. Jest odpowiedni zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Może być uprawiany jako gra rekreacyjna, sport wyczynowy i sport zawodowy. To sport olimpijski. Tenis stołowy jest sportem umożliwiającym osiągnięcie sukcesów przez osoby o różnorodnej strukturze sprawności fizycznej, technicznej, taktycznej i psychicznej.

Sukcesy w III Profilaktyczno – Integracyjnych Regatach w Kajakarstwie o Puchar Podlaskiego Kuratora Oświaty

11 czerwca 2014r. w Rajgrodzie odbyły się III Profilaktyczno – Integracyjne Regaty w Kajakarstwie o Puchar Podlaskiego Kuratora Oświaty. Celem imprezy było:
  • popularyzacja sportu kajakowego,
  • popularyzacja aktywnego stylu życia i spędzania wolnego czasu poprzez sport kajakowy,
  • upowszechnianie kultury fizycznej i turystyki wodnej, uprawiania sportów, oraz organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży.
Uczniowie naszej szkoły Maciej Feliński oraz Adrian Orłowski zdobyli 3 złote medale i 1 srebrny medal w w konkurencji K1 – kajaki jednoosobowe oraz K2 – kajaki dwuosobowe. Zwycięzcom gratulujemy!

Czytaj więcej: Sukcesy w III Profilaktyczno – Integracyjnych Regatach w Kajakarstwie o Puchar Podlaskiego...

I otwarty turniej piłki nożnej o Puchar Parafii NMP Królowej Rodzin

W dniu 24 maja 2014 roku drużyna „Prądzyńscy” zajęła V miejsce w I otwartym turnieju piłki nożnej o Puchar Parafii NMP Królowej Rodzin.

Gościem turnieju był znany piłkarz Jagiellonii Białystok Tomasz Frankowski.

Opiekun drużyny był A. Zięciak.

Czytaj więcej: I otwarty turniej piłki nożnej o Puchar Parafii NMP Królowej Rodzin

Międzyszkolne Mistrzostwa w tenisie stołowym

Młodzież Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 w Białymstoku dnia 30 kwietnia 2014r. brała udział w Międzyszkolnych Mistrzostwach w tenisie stołowym. Nasi uczniowie zostali wyróżnieni za udział w turnieju.

Opiekun i przygotowanie A.Zięciak

Czytaj więcej: Międzyszkolne Mistrzostwa  w tenisie stołowym

Sukcesy drużyny Prądzyńskiego w XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Dnia 8.04.2014r. jak co roku nasza szkoła brała udział w XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Nasi uczniowie pozostawili konkurencje w tyle a mianowicie:
  • Łukasz Woźniewski w kat. do 74kg do lat 20 – I miejsce
  • Mateusz Sobolewski w kat. do 74kg do lat 20 – III miejsce
  • Adam Biegański w kat. do 93kg do lat 20 – III miejsce
  • Mateusz Kuźma w kat. do 83kg do lat 20 – V miejsce
  • Maciej Feliński w kat. do 94kg do lat 20 – V miejsce
W województwie Podlaskim drużyna Prądzyńskiego zajęła wyśmienite - III miejsce.
Jesteśmy dumni ze swoich uczniów!
Dziękujemy mgr Robertowi Karpowiczowi za znakomite przygotowanie uczniów.

Wszystkim gratulujemy!

Czytaj więcej: Sukcesy drużyny Prądzyńskiego w XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w...

Sukcesy ZSZ Nr 5 w pływaniu

Dnia 6 grudnia 2013r. uczniowie naszej szkoły brali udział w V Profilaktuczno-Integracyjnym Mityngu w Pływaniu o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 17 w Białymstoku. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych dwoje naszych uczniów otrzymało: Maciej Feliński zdobył 2 złote medale na dystansie 25 i 50 metrów stylem dowolnym oraz Pikus Mariusz srebrny medal na dystansie 25 metrów i brązowy na 50. W ogólnej klasyfikacji nasza szkoła zajęła 3 miejsce. Gratulujemy sukcesów i jesteśmy dumni z naszych uczniów.

Czytaj więcej: Sukcesy ZSZ Nr 5 w pływaniu

XI Jesiennym Turnieju Piłki Nożnej

W dniach 4-6 listopada 2013r. nasza szkoła wzięła udział w XI Jesiennym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku i dyrektora ZSM. Nasza szkoła zajęła w turnieju IV miejsce.
Gratulujemy naszym piłkarzom.

Opiekun A. Zięciak

Czytaj więcej: XI Jesiennym Turnieju Piłki Nożnej

Rewanżowy mecz sparingowy w piłce nożnej

W ramach kontynuacji akcji "Szkoła w ruchu"został rozegrany na boisku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 rewanżowy mecz sparingowy w piłce nożnej. Nasza szkoła pokonała reprezentantów Zespółu Szkół Technicznych wynikiem 10 : 4.

Trener: A. Zięciak.

Czytaj więcej: Rewanżowy mecz sparingowy w piłce nożnej