Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku

im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego

Get Adobe Flash player

Zapytania ofertowe 2015

Powiększ tekst

 

Aktualne oferty

 

Objęcie profilaktyczną opieką zdrowotną pracowników ZSZ Nr 5 w Białymstoku.

Zapytanie ofertowe na Ochronę mienia i osób w ZSZ Nr 5 w Białymstoku.

 

 

Zrealizaowane oferty

1. Remont kanału ciepłowniczego - rury CO i ciepłej wody.

2. Remont instalacji centralnego ogrzewania.

3. Protokół z przeprowadzonego wyboru ofert dotyczącego realizacji zamówienia na remont kanału ciepłowniczego - rury CO i ciepłej wody.

4. Protokół z przeprowadzonego wyboru ofert dotyczącego realizacji zamówienia na remont instalacji centralnego ogrzewania

5. Sprzedaż i montaż rolet wewnętrznych CPV-39515410-2

6. Wykonanie projektu wykonawczego sieci komputerowej oraz jego realizacja w budynku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 40.1. Wykonanie projektu wykonawczego sieci komputerowej oraz jego realizacja w budynku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 40 - termin składania do 24.07.2015

7. Wykonanie projektu wykonawczego dedykowanej sieci elektrycznej oraz jego realizacja w budynku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 40 - termin skaładania do 24.07.2015

 

Unieważnione oferty

1. Wykonanie projektu wykonawczego sieci komputerowej oraz jego realizacja w budynku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 40.1. Wykonanie projektu wykonawczego sieci komputerowej oraz jego realizacja w budynku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 40 - termin składania do 10.07.2015

2. Wykonanie projektu wykonawczego dedykowanej sieci elektrycznej oraz jego realizacja w budynku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 40 - termin skaładania do 10.07.2015

3. Uzasadnienie