Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku

im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego

Get Adobe Flash player

Realizacja konkursu RPPD.03.03.01-IZ.00-20-001/16 Urządu Marszałkowskiego Woj. Podlaskiego z Działania 3.3. Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki

Powiększ tekst

W związku z ogłoszeniem konkursu RPPD.03.03.01-IZ.00-20-001/16 przez Urząd Marszałkowski Woj. Podlaskiego z Działania 3.3. Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1 Kształcenie zawodowe młodzieży rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki – poza ZIT BOF; Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku poszukuje doświadczonej firmy w realizacji projektów szkolnych. Celem będzie nawiązanie współpracy Partnerskiej i pomoc w napisania projektu z w/w działania.

Zapraszamy firmy do składania ofert do dn. 28.09.2016r. drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w sekretariacie szkoły: Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku ul. Antoniuk Fabryczny 40.