Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku

im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego

Get Adobe Flash player

Handel ludźmi

Powiększ tekst

Kochani rodzice, prosimy o zapoznanie się z materiałami dotyczącymi handlu ludźmi w Polsce i w Europie.

Informacje znajdziecie Państwo na tej stronie Handel ludźmi

Zebranie rodziców - 18 maja 2017 (czwartek) godz. 17.00 - AKTUALIZACJA!

Powiększ tekst

Spotkanie z wychowawcą 18 maja 2017r. godz. 17.00

Klasa Wychowawca  Sala
 1 aw Monika Jabłońska 52
 1 bw  Grażyna Świrydowicz 58
 1 mz  Krystyna Smółko 8

 1 dekarz

 1 fryzjer

 1 murarz-tynkarz

 Maria Kułakowska  50
 2 aw  Małgorzata Olszewska 51
 2 bw  Anna Sieśkiewicz  biblioteka
 2 a mz  Halina Busłowska 39
 2 b mz  Beata Włostowska  32

 2 dekarz

 2 fryzjer

 Marta Szołpińska  63
 3 a mz  Andrzej Zięciak  56
 3 aw  Dorota Sawicka  60
 3 bw Małgorzata Jarmocik  64

 

 

Zebranie rodziców - 18 maja 2017 (czwartek) godz. 17.00

Powiększ tekst

Zapraszamy serdecznie rodziców na zebraniu rodziców w dniu 18 maja 2017r./czwartek/  o godzinie 17.00.

Godziny pracy nauczycieli - rok szkolny 2016/2017

Powiększ tekst

Wykaz godzin pracy nauczycieli znajdziesz TUTAJ.

Poradnik dotyczący organizacji wyjazdu zorganizowanej grupy dzieci i młodzieży w woj. podlaskim.

Powiększ tekst

Konsultacje dla Rodziców

Powiększ tekst

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień i godzina

1.

Izabela Popławska

Wtorek, 13.30 – 14.25

2.

Krystyna Smółko

Wtorek, 13.30 – 14.25

3.

Ewa Mikulak

Wtorek, 8.00- 9.00

4.

Monika Jabłońska

Wtorek, 13.40- 14.25

5.

Mieczysław Jackowski

Poniedziałek, 12.45- 13.30

6.

Daniel Kardasz

Poniedziałek, 12.30 – 13.15

7.

Agata Krymska

Wtorek, 13.30 – 14.25

8.

Maria Kułakowska

Środa, 9.50 – 10.35

9.

Eliza Łukasiewicz

Piątek, 12.30- 13.15

10.

Małgorzata Olszewska

Poniedziałek, 11.35- 12.20

11.

Jan Romaniuk

Środa, 14.00- 14.45

12.

Dorota Sawicka

Środa, 9.50 – 10.35

13.

Piotr Sawicki

Poniedziałek, 10.45- 11.30

14.

Anna Sieśkiewicz

Czwartek, 14.15- 15.00

15.

Andrzej Szupica

Wtorek, 12.45- 13.30

16.

Grażyna Świrydowicz

Środa, 9.50- 10.45

17.

Marta Szołpińska

Środa, 15.15- 16.00

18.

Ks. Czesław Walentowicz

Czwartek, 12.45- 13.30

19.

Beata Włostowska

Poniedziałek, 12.45- 13.30

20.

Andrzej Zięciak

Piątek, 12.45- 13.30

21.

Barbara Adamska

Piątek, 11.00- 12.00

22.

Lidia Choruży

Czwartek, 13.00- 13.45

23.

Robert Karpowicz

Poniedziałek, 14.30- 15.15