Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku

im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego

Get Adobe Flash player

Plan lekcji 2017/2018

Powiększ tekst
1 amz
 
  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
Doradztwo zawodowe
Szołpińska M.
Sala: 64
 
 
 
 
 
Techn. sys. such. zabud.
Szupica A.
Sala: 56
 
Informatyka
Inf 2
Romaniuk J.
Sala: 54
Informatyka
Inf 1
Romaniuk J.
Sala: 54
 
2
J. Angielski
Ang 2
Kułakowska M.
Sala: 51
J. Angielski
Ang 1
Szołpińska M.
Sala: 50
 
 
 
Techn. sys. such. zabud.
Szupica A.
Sala: 56
 
bhp w bud.
Szupica A.
Sala: 56
 
Informatyka
Inf 2
Romaniuk J.
Sala: 54
Informatyka
Inf 1
Romaniuk J.
Sala: 54
 
3
Historia
Jarmocik M.
Sala: 52
 
 
 
Techn. sys. such. zabud.
Szupica A.
Sala: 56
 
Rob. montaż. - zaj. prakt.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Rob. montaż. - zaj. prakt.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
 
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
 
4
Edu. dla bezp.
Zięciak A.
Sala: 31
 
 
 
Geografia
Jabłońska M.
Sala: 52
 
Rob. montaż. - zaj. prakt.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Rob. montaż. - zaj. prakt.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
 
J. Polski
Sieśkiewicz A.
Sala: 60
 
5
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
 
 
 
Biologia
Jabłońska M.
Sala: 52
 
Rob. montaż. - zaj. prakt.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Rob. montaż. - zaj. prakt.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
 
Fizyka
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
6
J. Polski
Sieśkiewicz A.
Sala: 60
 
 
 
Chemia
Popławska I.
Sala: 31
 
Rob. montaż. - zaj. prakt.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Rob. montaż. - zaj. prakt.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
 
Religia kat.
MM
Sala: 08
 
7
Religia kat.
MM
Sala: 08
 
 
 
Zaj. wych.
Zięciak A.
Sala: 56
 
 
 
WF
WF-M 3
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF-M 2
Zięciak A.
Sala: gimn.
WF
WF-M 1
Sawicka D.
Sala: gimn.
 
8
Podstawy budownictwa
Smółko K.
Sala: 32
 
 
 
WF
WF-M 3
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF-M 2
Zięciak A.
Sala: gimn.
WF
WF-M 1
Sawicka D.
Sala: gimn.
 
 
 
WF
WF-M 3
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF-M 2
Zięciak A.
Sala: gimn.
WF
WF-M 1
Sawicka D.
Sala: gimn.
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

1 aw
 
  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1  
 
 
 
Doradztwo zawodowe
Szołpińska M.
Sala: 50
 
 
 
 
 
2
Informatyka
Inf 2
Romaniuk J.
Sala: 54
Informatyka
Inf 1
Romaniuk J.
Sala: 54
 
Matematyka
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
Matematyka
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
 
 
 
 
3
Informatyka
Inf 2
Romaniuk J.
Sala: 54
Informatyka
Inf 1
Romaniuk J.
Sala: 54
 
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
 
Geografia
Jabłońska M.
Sala: 52
 
 
 
 
 
4
J. Angielski
Ang 2
Kułakowska M.
Sala: 56
J. Angielski
Ang 1
Szołpińska M.
Sala: 50
 
Edu. dla bezp.
Sawicka D.
Sala: 56
 
Chemia
Popławska I.
Sala: 31
 
 
 
 
 
5
Fizyka
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
Zaj. wych.
Sawicka D.
Sala: 56
 
Historia
Jarmocik M.
Sala: 58
 
 
 
 
 
6
Biologia
Jabłońska M.
Sala: 52
 
J. Polski
Sieśkiewicz A.
Sala: 60
 
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
 
 
 
 
 
7
WF
WF 1
Karpowicz R.
Sala: gimn.
WF
WF 2
Sawicka D.
Sala: sil
 
J. Polski
Sieśkiewicz A.
Sala: 60
 
WF
WF 1
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF 2
Sawicka D.
Sala: gimn.
 
 
 
 
 
8
WF
WF 1
Karpowicz R.
Sala: gimn.
WF
WF 2
Sawicka D.
Sala: sil
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

1 dfm
 
  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Szupica A.
Sala: war
Zaj. prakt. - Wyk. zabiegów fryz.
Fryzer
Łukasiewicz E.
Sala: 48
 
Techn. robót mur. i tynk.
Murarz
Krymska A.
Sala: 56
Zaj. prakt. - Wyk. zabiegów fryz.
Fryzer
Łukasiewicz E.
Sala: 48
Budownictwo ogólne
Dekarz
Smółko K.
Sala: 31
 
Doradztwo zawodowe
Inf 1
Szołpińska M.
Sala: 32
Informatyka
Inf 2
Romaniuk J.
Sala: 54
Doradztwo zawodowe
Inf 2
Szołpińska M.
Sala: 32
Informatyka
Inf 1
Romaniuk J.
Sala: 54
 
Historia
Jarmocik M.
Sala: 52
 
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
 
2
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Szupica A.
Sala: war
Zaj. prakt. - Wyk. zabiegów fryz.
Fryzer
Łukasiewicz E.
Sala: 48
 
Techn. robót mur. i tynk.
Murarz
Krymska A.
Sala: 56
Zaj. prakt. - Wyk. zabiegów fryz.
Fryzer
Łukasiewicz E.
Sala: 48
Podst. dok. tech.
Dekarz
Włostowska B.
Sala: 32
 
Doradztwo zawodowe
Inf 1
Szołpińska M.
Sala: 32
Informatyka
Inf 2
Romaniuk J.
Sala: 54
Doradztwo zawodowe
Inf 2
Szołpińska M.
Sala: 32
Informatyka
Inf 1
Romaniuk J.
Sala: 54
 
Matematyka
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
J. Polski
Sieśkiewicz A.
Sala: 60
 
3
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Szupica A.
Sala: war
Zaj. prakt. - Wyk. zabiegów fryz.
Fryzer
Łukasiewicz E.
Sala: 48
 
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Roboty mur. i tynk. - zaj. prakt.
Murarz
Krymska A.
Sala: war
Zaj. prakt. - Wyk. zabiegów fryz.
Fryzer
Łukasiewicz E.
Sala: 48
 
J. Polski
Sieśkiewicz A.
Sala: 60
 
Techniki fryz.
Fryzer
Łukasiewicz E.
Sala: 50
Techn.. robót dek.
Dekarz
Krymska A.
Sala: 56
Rysunek budowlany
Murarz
Smółko K.
Sala: 31
 
Fizyka
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
4
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Szupica A.
Sala: war
 
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Roboty mur. i tynk. - zaj. prakt.
Murarz
Krymska A.
Sala: war
Zaj. prakt. - Wyk. zabiegów fryz.
Fryzer
Łukasiewicz E.
Sala: 48
 
Zaj. wych.
Jarmocik M.
Sala: 58
 
Podstawy budownictwa
Murarz
Smółko K.
Sala: 31
Techniki fryz.
Fryzer
Łukasiewicz E.
Sala: 50
Techn.. robót dek.
Dekarz
Krymska A.
Sala: 56
 
Matematyka
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
5
Podst. fryz.
Fryzer
Łukasiewicz E.
Sala: 56
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Szupica A.
Sala: war
 
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Roboty mur. i tynk. - zaj. prakt.
Murarz
Krymska A.
Sala: war
 
Chemia
Popławska I.
Sala: 31
 
Edu. dla bezp.
Sawicka D.
Sala: 31
 
Techniki fryz.
Fryzer
Łukasiewicz E.
Sala: 52
Podst. dok. tech.
Dekarz
Włostowska B.
Sala: 32
Techn. robót mur. i tynk.
Murarz
Krymska A.
Sala: 56
 
6
Podst. fryz.
Fryzer
Łukasiewicz E.
Sala: 56
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Szupica A.
Sala: war
 
Roboty mur. i tynk. - zaj. prakt.
Murarz
Krymska A.
Sala: war
 
Geografia
Jabłońska M.
Sala: 52
 
J. Angielski
Ang 1
Szołpińska M.
Sala: 50
J. Angielski
Ang 2
Kułakowska M.
Sala: 51
 
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
 
7  
 
 
 
Biologia
Jabłońska M.
Sala: 52
 
Techn.. robót dek.
Dekarz
Krymska A.
Sala: 56
 
WF
WF-M 3
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF-M 1
Sawicka D.
Sala: gimn.
WF
WF-M 2
Zięciak A.
Sala: gimn.
 
8  
 
 
 
WF
WF-M 3
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF-M 1
Sawicka D.
Sala: gimn.
WF
WF-M 2
Zięciak A.
Sala: gimn.
 
Techn.. robót dek.
Dekarz
Krymska A.
Sala: 56
 
WF
WF-M 3
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF-M 1
Sawicka D.
Sala: gimn.
WF
WF-M 2
Zięciak A.
Sala: gimn.
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

2 aw
 
  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
 
 
 
 
 
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
 
 
 
2
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
 
 
 
 
 
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
 
 
 
3
J. Angielski
Kułakowska M.
Sala: 50
 
 
 
 
 
Informatyka
Olszewska M.
Sala: 54
 
 
 
4
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
 
 
 
 
 
Historia
Jarmocik M.
Sala: 52
 
 
 
5
Zaj. wych.
Jabłońska M.
Sala: 52
 
 
 
 
 
Podst. przedsięb.
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
 
 
6
WF
WF-M2 1
Zięciak A.
Sala: gimn.
WF
WF-M2 2
Sawicka D.
Sala: sil
 
 
 
 
 
WF
WF-M2 1
Zięciak A.
Sala: gimn.
WF
WF-M2 2
Sawicka D.
Sala: sil
 
 
 
7  
 
 
 
 
 
WF
WF-M2 1
Zięciak A.
Sala: gimn.
WF
WF-M2 2
Sawicka D.
Sala: sil
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

2 bw
 
 poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
1
Podst. przedsięb.
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
 
 
 
2
Religia kat.
MM
Sala: 08
 
 
Historia
Jarmocik M.
Sala: 52
 
3
J. Angielski
Szołpińska M.
Sala: 56
 
 
Matematyka
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
4
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
 
 
Zaj. wych.
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
5
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
 
 
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
 
6
WF
WF-M2 1
Zięciak A.
Sala: gimn.
WF
WF-M2 2
Sawicka D.
Sala: sil
 
 
WF
WF-M2 1
Zięciak A.
Sala: gimn.
WF
WF-M2 2
Sawicka D.
Sala: sil
 
7
Informatyka
Olszewska M.
Sala: 54
 
 
WF
WF-M2 1
Zięciak A.
Sala: gimn.
WF
WF-M2 2
Sawicka D.
Sala: sil
 
8
Religia kat.
MM
Sala: 08
 
 
 
 
9 
 
 
 
 

 

2 amz
 
 poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
1
Zaj. wych.
Smółko K.
Sala: 31
Zaj. prakt. - wyk. rob. mal.-tapec.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. mal.-tapec.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
 
Informatyka
Inf 2
Romaniuk J.
Sala: 54
Informatyka
Inf 1
Romaniuk J.
Sala: 54
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
2
Podst. przedsięb.
Świrydowicz G.
Sala: 58
Zaj. prakt. - wyk. rob. mal.-tapec.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. mal.-tapec.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
 
Informatyka
Inf 2
Romaniuk J.
Sala: 54
Informatyka
Inf 1
Romaniuk J.
Sala: 54
Historia
Jarmocik M.
Sala: 52
3
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
Zaj. prakt. - wyk. rob. mal.-tapec.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. mal.-tapec.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
 
Techn. rob. mal.-tapec.
Włostowska B.
Sala: 32
J. Angielski
Kułakowska M.
Sala: 50
4
Podst. przedsięb.
Świrydowicz G.
Sala: 58
Zaj. prakt. - wyk. rob. mal.-tapec.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. mal.-tapec.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
 
Techn. rob. mal.-tapec.
Włostowska B.
Sala: 32
Techn. rob. mal.-tapec.
Włostowska B.
Sala: 32
5
Dok. tech.
Smółko K.
Sala: 32
Zaj. prakt. - wyk. rob. mal.-tapec.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. mal.-tapec.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
 
Budownictwo ogólne
Smółko K.
Sala: 31
WF
Zięciak A.
Sala: gimn.
6
Budownictwo ogólne
Smółko K.
Sala: 32
 
 
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
WF
Zięciak A.
Sala: gimn.
7
WF
Zięciak A.
Sala: gimn.
 
 
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
 
8 
 
 
 
Religia kat.
MM
Sala: 08
9 
 
 
 
Religia kat.
MM
Sala: 08

 

2 dfm
 
 poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
1
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Techn. robót mur. i tynk.
Murarz
Krymska A.
Sala: 56
Informatyka
Inf 1
Olszewska M.
Sala: 54
Informatyka
Inf 2
Olszewska M.
Sala: 54
Zajęcia praktyczne
Murarz
Pracodawca I.
Sala: bud
J. Ang. zaw.
Fryzjer
Kułakowska M.
Sala: 50
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Mat. i tech. rob. dek.
Dekarz
Krymska A.
Sala: 32
Techniki fryz.
Fryzjer
Łukasiewicz E.
Sala: 50
J. Ang. zaw.
Murarz
Kułakowska M.
Sala: 50
Mat. i tech. rob. dek.
Dekarz
Krymska A.
Sala: 56
2
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Techn. robót mur. i tynk.
Murarz
Krymska A.
Sala: 56
Informatyka
Inf 1
Olszewska M.
Sala: 54
Informatyka
Inf 2
Olszewska M.
Sala: 54
Zajęcia praktyczne
Murarz
Pracodawca I.
Sala: bud
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
Techniki fryz.
Fryzjer
Łukasiewicz E.
Sala: 50
Mat. i tech. rob. dek.
Dekarz
Krymska A.
Sala: 32
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
3
Podst. fryz.
Fryzjer
IW
Sala: 32
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Zaj. prakt. - Roboty mur. i tynk.
Murarz
Włostowska B.
Sala: war
Historia
Jarmocik M.
Sala: 52
Zajęcia praktyczne
Murarz
Pracodawca I.
Sala: bud
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
WF
WF 2
Sawicka D.
Sala: gimn.
WF
WF 1
Zięciak A.
Sala: sil
Techniki fryz.
Fryzjer
Łukasiewicz E.
Sala: 50
Mat. i tech. rob. dek.
Dekarz
Krymska A.
Sala: 56
Dok. tech.
Murarz
Włostowska B.
Sala: 32
4
Podst. fryz.
Fryzjer
IW
Sala: 32
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Zaj. prakt. - Roboty mur. i tynk.
Murarz
Włostowska B.
Sala: war
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
Zajęcia praktyczne
Murarz
Pracodawca I.
Sala: bud
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
WF
WF 2
Sawicka D.
Sala: gimn.
WF
WF 1
Zięciak A.
Sala: sil
WF
WF 2
Sawicka D.
Sala: gimn.
WF
WF 1
Zięciak A.
Sala: sil
5
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
Zaj. prakt. - Roboty mur. i tynk.
Murarz
Włostowska B.
Sala: war
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
Zajęcia praktyczne
Murarz
Pracodawca I.
Sala: bud
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
Budownictwo ogólne
Murarz
Krymska A.
Sala: 56
Techniki fryz.
Fryzjer
Łukasiewicz E.
Sala: 50
Podst. dok. tech.
Dekarz
Włostowska B.
Sala: 32
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
6
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
Zaj. prakt. - Roboty mur. i tynk.
Murarz
Włostowska B.
Sala: war
Zaj. wych.
Kułakowska M.
Sala: 50
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: zakła
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: zakła
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
Budownictwo ogólne
Murarz
Krymska A.
Sala: 56
Techniki fryz.
Fryzjer
Łukasiewicz E.
Sala: 50
Podst. dok. tech.
Dekarz
Włostowska B.
Sala: 32
Mat. i tech. rob. dek.
Dekarz
Krymska A.
Sala: 56
Dok. tech.
Murarz
Włostowska B.
Sala: 32
7
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
Zaj. prakt. - Roboty mur. i tynk.
Murarz
Włostowska B.
Sala: war
J. Angielski
Ang 1
Kułakowska M.
Sala: 50
J. Angielski
Ang 2
Kułakowska M.
Sala: 50
Podst. fryz.
Fryzjer
IW
Sala: 32
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
Budownictwo ogólne
Murarz
Krymska A.
Sala: 56
8
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
J. Angielski
Ang 1
Kułakowska M.
Sala: 50
J. Angielski
Ang 2
Kułakowska M.
Sala: 50
 
 
Techn. robót mur. i tynk.
Murarz
Krymska A.
Sala: 56
9
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
 
 
 
 

 

3 aw
 
 poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
1 
J. Angielski
Kułakowska M.
Sala: 50
 
 
 
2 
WOS
Jarmocik M.
Sala: 52
 
 
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
3 
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
 
 
J. Polski
Sieśkiewicz A.
Sala: 60
4 
Podst. przedsięb.
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
 
J. Angielski
Kułakowska M.
Sala: 50
5 
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
 
 
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
6 
WF
WF-M3 1
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF-M3 2
Sawicka D.
Sala: gimn.
 
 
WF
WF-M3 1
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF-M3 2
Sawicka D.
Sala: gimn.
7 
WF
WF-M3 1
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF-M3 2
Sawicka D.
Sala: gimn.
 
 
Zaj. wych.
Olszewska M.
Sala: 51
8 
 
 
 
 
9 
 
 
 
 

 

3 bw
 
 poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
1 
J. Polski
Sieśkiewicz A.
Sala: 60
 
 
WOS
Jarmocik M.
Sala: 52
2 
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
 
 
J. Angielski
Kułakowska M.
Sala: 50
3 
Podst. przedsięb.
Świrydowicz G.
Sala: 58
 
 
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
4 
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
 
 
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
5 
J. Angielski
Kułakowska M.
Sala: 51
 
 
Zaj. wych.
Sieśkiewicz A.
Sala: 60
6 
WF
WF-M3 1
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF-M3 2
Sawicka D.
Sala: gimn.
 
 
WF
WF-M3 1
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF-M3 2
Sawicka D.
Sala: gimn.
7 
WF
WF-M3 1
Karpowicz R.
Sala: sil
WF
WF-M3 2
Sawicka D.
Sala: gimn.
 
 
 
8 
 
 
 
 
9 
 
 
 
 

 

3 amz
 
 poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
1 
Podejm. i prow. dział. gosp.
Świrydowicz G.
Sala: 58
Techn. rob. posadz.-okładz.
Szupica A.
Sala: 56
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
2 
J. Polski
Sieśkiewicz A.
Sala: 60
J. Ang. zaw.
Kułakowska M.
Sala: 50
Budownictwo ogólne
Smółko K.
Sala: 31
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
3 
Budownictwo ogólne
Smółko K.
Sala: 31
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
WOS
Jarmocik M.
Sala: 52
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
4 
J. Angielski
Szołpińska M.
Sala: 50
Techn. rob. posadz.-okładz.
Szupica A.
Sala: 56
WF
Karpowicz R.
Sala: sil
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
5 
J. Angielski
Szołpińska M.
Sala: 50
Techn. rob. posadz.-okładz.
Szupica A.
Sala: 56
WF
Karpowicz R.
Sala: sil
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
6 
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
Zaj. wych.
Szupica A.
Sala: 56
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 1
Adamska B.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 2
Szupica A.
Sala: war
7 
Dok. tech.
Szupica A.
Sala: 56
 
 
 
8 
WF
Karpowicz R.
Sala: sil
 
 
 
9 
 
 
 
 

 

3 bmz
 
 poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
1 
 
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 1
Krymska A.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 2
Włostowska B.
Sala: war
 
 
2
Dok. tech.
Smółko K.
Sala: 31
J. Angielski
Kułakowska M.
Sala: 51
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 1
Krymska A.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 2
Włostowska B.
Sala: war
 
Techn. rob. posadz.-okładz.
Włostowska B.
Sala: 32
3
Podejm. i prow. dział. gosp.
Świrydowicz G.
Sala: 58
Techn. rob. posadz.-okładz.
Włostowska B.
Sala: 32
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 1
Krymska A.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 2
Włostowska B.
Sala: war
 
WF
Zięciak A.
Sala: gimn.
4
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
J. Angielski
Kułakowska M.
Sala: 52
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 1
Krymska A.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 2
Włostowska B.
Sala: war
 
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
5
WOS
Jarmocik M.
Sala: 50
Budownictwo ogólne
Smółko K.
Sala: 31
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 1
Krymska A.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 2
Włostowska B.
Sala: war
 
J. Ang. zaw.
Kułakowska M.
Sala: 50
6
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
J. Polski
Mikulak E.
Sala: 60
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 1
Krymska A.
Sala: war
Zaj. prakt. - wyk. rob. posadz.-okładz.
Prac 2
Włostowska B.
Sala: war
 
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
7
Budownictwo ogólne
Smółko K.
Sala: 32
WF
Zięciak A.
Sala: gimn.
 
 
Zaj. wych.
Włostowska B.
Sala: 32
8
WF
Zięciak A.
Sala: gimn.
Techn. rob. posadz.-okładz.
Włostowska B.
Sala: 32
 
 
 
9 
 
 
 
 

 

3 dfm
 
 poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
1
Mat. i tech. rob. dek.
Dekarz
Włostowska B.
Sala: 32
J. Ang. zaw.
Fryzjer
Szołpińska M.
Sala: 50
J. Polski
Sieśkiewicz A.
Sala: 60
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: war
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: war
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: war
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: war
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
2
Mat. i tech. rob. dek.
Dekarz
Włostowska B.
Sala: 32
J. Ang. zaw.
Fryzjer
Szołpińska M.
Sala: 50
J. Polski
Sieśkiewicz A.
Sala: 60
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: war
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: war
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: war
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: war
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
3
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
J. Angielski
Szołpińska M.
Sala: 56
J. Angielski
Szołpińska M.
Sala: 50
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: war
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: war
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: war
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: war
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
4
WOS
Jarmocik M.
Sala: 52
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
Matematyka
Olszewska M.
Sala: 51
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: war
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: war
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: war
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: war
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
5
WF
WF 2
Zięciak A.
Sala: sil
WF
WF 1
Sawicka D.
Sala: gimn.
Techniki fryz.
Fryzjer
Łukasiewicz E.
Sala: 50
Mat. i tech. rob. dek.
Dekarz
Włostowska B.
Sala: 32
Zaj. wych.
Szołpińska M.
Sala: 50
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: war
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: war
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: war
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: war
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
6
Religia kat.
Jackowski M.
Sala: 08
Techniki fryz.
Fryzjer
Łukasiewicz E.
Sala: 50
Mat. i tech. rob. dek.
Dekarz
Włostowska B.
Sala: 32
WF
WF 2
Zięciak A.
Sala: sil
WF
WF 1
Sawicka D.
Sala: gimn.
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: war
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: war
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 1
Grycuk J.
Sala: war
Rob. dek. - zaj. prakt.
Dek 2
Muszyński K.
Sala: war
Pracownia wykonywania stylizacji fryzur
Fryzjer
IW
Sala: 48
7
Techniki fryz.
Fryzjer
Łukasiewicz E.
Sala: 50
Działa. gosp. w dek.
Dekarz
Świrydowicz G.
Sala: 58
Zarząd. sal. fryz.
Fryzjer
IW
Sala: 50
Mat. i tech. rob. dek.
Dekarz
Włostowska B.
Sala: 32
Techniki fryz.
Fryzjer
Łukasiewicz E.
Sala: 51
J. Ang. zaw.
Dekarz
Szołpińska M.
Sala: 50
 
 
8 
WF
WF 2
Zięciak A.
Sala: sil
WF
WF 1
Sawicka D.
Sala: gimn.
 
 
 
9